Aktualności

Zainaugurowaliśmy 9. edycję NTDD!

Uroczystą galą, warsztatami i prezentacją par mentoringowych rozpoczęliśmy w Gdańsku 9. edycję programu stypendialno-mentoringowego “Nowe Technologie dla dziewczyn” (NTDD) dla najzdolniejszych studentek kierunków technologicznych w Polsce.

Podczas dwóch intensywnych dni w gdańskiej siedzibie Intel Technology Poland sp. z o.o. laureatki programu przygotowują się do 8-miesięcznej współpracy mentoringowej, która pomoże im wejść na rynek pracy branży Tech&IT.

Efektami mentoringu dziewczyny pochwalą się 12-13 czerwca 2024 roku podczas finału NTDD na Perspektywy Women in Tech Summit 2024.

Inauguracji 9. edycji NTDD towarzyszy także rozpoczęcie 2. edycji programu “New Technologies for Women - Ukraine” (NTDD Ukraine) dedykowanej ukraińskim studentkom polskich uczelni technicznych, które wspólnie z firmą Intel wspieramy w rozwoju i kształceniu technologicznym.

Laureatkom NTDD i NTDD Ukraine serdecznie gratulujemy i życzymy samych sukcesów!

 Jesteśmy dumni, że zainicjowane przez Perspektywy Women in Tech programy zmieniają na lepsze życie tylu wspaniałych młodych kobiet! Dziękujemy firmie Intel Technology Poland sp. z o.o. za współtworzenie z nami tych wyjątkowych przedsięwzięć - bez Was ta kobieca rewolucja w nowych technologiach nie byłaby możliwa!