Program Stypendialny

Organizatorzy programu:

O programie

„Nowe technologie dla dziewczyn” – to pierwszy w Polsce program stypendialny dla młodych kobiet wiążących swoją przyszłość z branżą technologiczną.

Ta pionierska na rynku polskim inicjatywa ma na celu zachęcenie dziewczyn do zainteresowania nowymi technologiami i wykształceniem, które wiąże się z ich tworzeniem. Chcemy pomóc utalentowanym maturzystkom i studentkom w planowaniu i budowaniu kariery zawodowej w branży technologicznej, czy też w nauce.

Stypendystki INTEL-PERSPEKTYWY otrzymają różnorodne wsparcie merytoryczne i finansowe. Znajdą się pod opieką Mentora lub Mentorki - doświadczonych pracowników firmy Intel. Otrzymają stypendium w wysokości 12 000 pln (brutto), które pokryje część wydatków, jakie ponoszą w związku ze studiami. Niektóre z nich zaprosimy również do wzięcia udziału w programie stażowym, w bardzo ekscytującym miejscu – w Intel Technology Poland sp. z o.o. w Gdańsku, największym centrum R&D Intel w Europie.

Do udziału w V edycji programu zapraszamy maturzystki 2019 zainteresowane studiami technicznymi i studentki wybranych politechnik i kierunków (Lista). W ramach programu "Nowe technologie dla dziewczyn" rozdysponujemy dwadzieścia pięć stypendiów na rok akad. 2019/20.


Jestem Maturzystką

Do udziału w programie zapraszamy tegoroczne maturzystki, które planują studia na kierunkach technicznych.

Aplikuj Apply

Jestem Studentką

Do udziału w programie zapraszamy studentki studiów inżynierskich wybranych uczelni technicznych.

Aplikuj Apply

Stypendystki NTDD Intel-Perspektywy 2018

Monika Baran

Akademia Górniczo-Hutnicza
Informatyka

Nikola Beblik

Politechnika Śląska
Inżynieria biomedyczna

Justyna Dziarnowska

Politechnika Gdańska
Inżynieria biomedyczna

Edyta Garbarz

Uniwersytet Jagielloński
Informatyka analityczna


Klaudia Gębala

Politechnika Warszawska
Mechatronics

Jagoda Kamińska

Uniwersytet Warszawski
Informatyka

Barbara Klaudel

Politechnika Gdańska
Automatyka i Robotyka

Hanna Klimczak

Politechnika Poznańska
Informatyka

Angelika Konderak

Politechnika Gdańska
Informatyka

Iwona Kotlarska

Uniwersytet Warszawski
Informatyka

Faustyna Krawiec

Politechnika Poznańska
Informatyka

Elżbieta Krzeczek

Akademia Górniczo-Hutnicza
Informatyka

Malwina Kubas

Akademia Górniczo-Hutnicza
Automatyka i robotyka

Aneta Łukowska

Politechnika Białostocka
Automatyka i robotyka

Karolina Makowska

Uniwersytet Mikołaja Kopernika w Toruniu
Informatyka stosowana

Katarzyna Miernikiewicz

Uniwersytet Wrocławski
Indywidualne studia informatyczno-matematyczne

Weronika Ormaniec

Akademia Górniczo-Hutnicza
Informatyka

Julia Pacuła

Politechnika Gdańska
Informatyka

Klaudia Palak

Politechnika Warszawska
Automatyka i robotyka

Natalia Pasturczak

Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Informatyka Stosowana

Joanna Peszka

Politechnika Wrocławska
Fizyka techniczna

Patrycja Tokarczyk

Akademia Górniczo-Hutnicza
Automatyka i robotyka

Katarzyna Wojdalska

Politechnika Gdańska
Nanotechnologia

Joanna Woźna

Politechnika Gdańska
Informatyka

Małgorzata Wróbel

Politechnika Łódzka
Inżynieria biomedyczna


Stypendystki NTDD Intel-Perspektywy 2017

Anna Alberska
Akademia Górniczo-Hutnicza
Informatyka

Ewelina Badak
Akademia Górniczo-Hutnicza
Elektronika i telekomunikacja

Dominika Bakalarz
Uniwersytet Warszawski
Matematyka

Chróstowska Olga
Zachodniopomorski Uniwersytet Technologiczny w Szczecinie
Informatyka


Klaudia Dobrogojska
Politechnika Poznańska
Informatyka

Agnieszka Dudek
Uniwersytet Wrocławski
Informatyka

Karolina Gabara
Uniwersytet Warszawski
Informatyka

Joanna Gagatko
Akademia Górniczo-Hutnicza
Informatyka

Beata Janiak
Uniwersytet Wrocławski
Matematyka

Aleksandra Jereczek
Politechnika Gdańska
Elektronika i telekomunikacja

Dominika Kankowska
Politechnika Gdańska
Automatyka i robotyka

Zuzanna Kunik
Politechnika Poznańska
Automatyka i Robotyka

Magdalena Łątkowska
Politechnika Poznańska
Informatyka

Kornelia Łukojć
Politechnika Warszawska
Automatyka i robotyka

Maderska Karolina
Politechnika Warszawska
Electrical Engineering

Kamila Malanowicz
Uniwersytet Adama Mickiewicza w Poznaniu
Informatyka

Ewelina Nowak
Politechnika Gdańska
Informatyka

Zuzanna Opala
Uniwersytet Warszawski
Kolegium Międzywydziałowych Indywidualnych Studiów Matematyczno-Przyrodniczych

Natalia Strawa
Politechnika Warszawska
Automatyka i robotyka

Weronika Symbor
Uniwersytet Wrocławski
Informatyka

Agnieszka Szkodzińska
Politechnika Białostocka
Automatyka i robotyka

Sowmya Thottambeti
Politechnika Poznańska
Elektronika i telekomunikacja

Marta Wiśniewska
Politechnika Warszawska
Informatyka

Sylwia Wnuczko
Akademia Morska W Gdyni
Elektrotechnika

Dominika Zając
Uniwersytet Jagielloński
Informatyka


Stypendystki NTDD Intel-Perspektywy 2016

Bielak Agnieszka
AGH
Informatyka stosowana

Dranka Weronika
AGH
Automatyka i robotyka

Drobnik Karolina
Politechnika Łódzka
Informatyka

Frąckowiak Katarzyna
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Informatyka stosowana


Gołoś Anna
Politechnika Warszawska
Mechatronika

Kochmańska Patrycja
AGH
Informatyka stosowana

Łazuka Małgorzata
Politechnika Warszawska
Automatyka i robotyka

Oślizło Anna
AGH
Informatyka

Perlak Stefania
Politechnika Śląska
Informatyka

Piechota Jadwiga
AGH
Automatyka i robotyka

Roczniak Joanna
AGH
Informatyka

Sendorek Joanna
AGH
Informatyka

Śmiech Zuzanna
AGH
Elektortechnika

Stefaniak Justyna
AGH
Elektronika

Świtała Anna
Uniwersytet Technologiczno-Przyrodniczy w Bydgoszczy
Teleinformatyka

Szturemska Beata
Politechnika Poznańska
Informatyka

Trębacz Maja
Politechnika Warszawska
Informatyka

Wiśniewska Martyna
Politechnika Warszawska
Informatyka

Wochtman Natalia
Politechnika Warszawska
Informatyka

Wojtyńska Joanna
Politechnika Warszawska
Electrical Engineering

Wolska Katarzyna
Politechnika Warszawska
Informatyka

Woźniak Paulina
Politechnika Lubelska
Elektrotechnika

Zaporska Magdalena
Politechnika Poznańska
Automatyka i robotyka

Zdunek Agata
Politechnika Wrocławska
Informatyka

Zielińska Monika
Politechnika Poznańsk
Automatyka i robotykaa


Stypendystki NTDD Intel-Perspektywy 2015

Weronika Łajewska

Weronika Łajewska
Politechnika Warszawska
Computer Sience

Ola Karolak

Ola Karolak
Politechnika Gdańska
Elektronika i telekomunikacja

j maraszek

Joanna Maraszek
AGH
Energetyka

Paulina Tomaszewska

Paulina Tomaszewska
Politechnika Warszawska
Automatyka i Robotyka


Karolina Malanowska

Karolina Malanowska
Politechnika Wrocławska
Informatyka

Aleksandra Hernik

Aleksandra Hernik
Politechnika Warszawska
Informatyka

Aleksandra Byczyńska

Aleksandra Byczyńska
AGH
Informatyka

Joanna Muniak

Joanna Muniak
AGH
Automatyka i robotyka

Anna Pietruszewska

Anna Pietruszewska
Politechnika Śląska
Automatyka i robotyka

Paula Kochańska

Paula Kochańska
Politechnika Warszawska
Fotonika

Monika Goszcz

Monika Goszcz
Politechnika Warszawska
Fizyka techniczna

o kobus

Aleksandra Kobus
Politechnika Poznańska
Informatyka

Diana Sobota

Diana Sobota
Politechnika Gdańska
Nanotechnologia

Iga Rygielska

Iga Rygielska
AGH
Teleinformatyka

Maria Matuszek

Maria Matuszek
AGH
Informatyka

Karolina Pudło

Karolina Pudło
Politechnika Śląska
Automatyka i robotyka

Estera Kot

Estera Kot
Politechnika Warszawska
Elektrotechnika

Martyna Stańczuk

Martyna Stańczuk
Politechnika Poznańska
Fizyka techniczna

Beata Szeląg

Beata Szeląg
Politechnika Wrocławska
Informatyka

Dominika Krzyszczyk

Dominika Krzyszczyk
Politechnika Gdańska
Inżynieria biomedyczna