Nowe Technologie Dla Dziewczyn - Polityka Prywatności Nowe Technologie dla Dziewczyn

Polityka Prywatności

Perspektywy
Polityka odnośnie prywatności Twoich danych

  1. Gromadzimy tylko te dane osobowe, które są niezbędne do realizacji naszych akcji.
  2. Nie gromadzimy danych kart płatniczych, danych zdrowotnych, religijnych i innych tzw. wrażliwych.
  3. Dane przechowywane są w największym w Polsce centrum danych Home.pl, które spełnia wszystkie kryteria ochrony i bezpieczeństwa.
  4. Nikomu nie przekazujemy gromadzonych przez nas danych. W przypadku programu "Nowe technologie dla dziewczyn" dostęp mają do nich wyłącznie Organizatorzy i Komisja Rekrutacyjna .
  5. Dostęp do baz danych chroniony jest bezpiecznymi hasłami (min. 9 znaków, małe/duże litery + cyfry)
  6. Dostęp do danych mają tylko 3 osoby, odpowiednio przeszkolone (webmasterzy i administrator)
  7. Dostęp do danych odbywa się tylko z trzech, odpowiednio zabezpieczonych (oprogramowanie zabezpieczające, hasła) stacji roboczych znajdujących się w siedzibie Perspektywy.
  8. W przypadku programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn" dane będziemy przechowywać po zakończeniu projektu, w celu kontaktowania się z kandydatkami w sprawie kolejnych edycji programu, Programu Alumni oraz wydarzeń towarzyszących. Później zostaną one bezpowrotnie usunięte.
  9. W każdej chwili możesz zażądać usunięcia swoich danych z naszego systemu kontaktując się z nami (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 22 628 58 62). Usuniemy je bezpowrotnie w najbliższym możliwym terminie i w zgodzie ze stosownymi przepisami prawa. W ten sam sposób możesz zmienić/zaktualizować swoje dane.