Polityka Prywatności

Perspektywy
Polityka odnośnie prywatności Twoich danych

  1. Gromadzimy tylko te dane osobowe, które są niezbędne do realizacji naszych akcji.
  2. Nie gromadzimy danych kart płatniczych, danych zdrowotnych, religijnych i innych tzw. wrażliwych.
  3. Dane przechowywane są w największym w Polsce centrum danych Home.pl, które spełnia wszystkie kryteria ochrony i bezpieczeństwa.
  4. Nikomu nie przekazujemy gromadzonych przez nas danych. W przypadku programu "Nowe technologie dla dziewczyn" dostęp mają do nich wyłącznie Organizatorzy i Komisja Rekrutacyjna .
  5. Dostęp do baz danych chroniony jest bezpiecznymi hasłami (min. 9 znaków, małe/duże litery + cyfry)
  6. Dostęp do danych mają tylko 3 osoby, odpowiednio przeszkolone (webmasterzy i administrator)
  7. Dostęp do danych odbywa się tylko z trzech, odpowiednio zabezpieczonych (oprogramowanie zabezpieczające, hasła) stacji roboczych znajdujących się w siedzibie Perspektywy.
  8. W przypadku programu stypendialnego "Nowe technologie dla dziewczyn" dane będziemy przechowywać po zakończeniu projektu, w celu kontaktowania się z kandydatkami w sprawie kolejnych edycji programu, Programu Alumni oraz wydarzeń towarzyszących. Później zostaną one bezpowrotnie usunięte.
  9. W każdej chwili możesz zażądać usunięcia swoich danych z naszego systemu kontaktując się z nami (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., +48 22 628 58 62). Usuniemy je bezpowrotnie w najbliższym możliwym terminie i w zgodzie ze stosownymi przepisami prawa. W ten sam sposób możesz zmienić/zaktualizować swoje dane.